Anketa

Poznáte náš servis?
 
Home Rýchloservis
PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Štvrtok, 28 Október 2010 16:43

 

Vitajte na našej stránke!

 

 

Počiatky pôsobenia firmy siahajú do roku 1996. Od roku 2006 pôsobí firma pod názvom Drevgum ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Prakticky od počiatku sa zaoberá obchodom s drevnou hmotou - od nákupu, kompletnej prepravy až po následný predaj. K tejto  hlavnej činnosti postupne pribudla nákladná autodoprava, servis ťažkej techniky, opravy nákladných vozidiel a hydraulických systémov, lisovanie tlakových hadíc. Po presťahovaní do vlastných priestorov v Starej Ľubovni sme zriadili pneuservis pre osobné, nákladné a traktorové vozidlá a tiež predajňu, ktorej sortiment stále rozširujeme tak ako ja služby poskytované v oblasti servisu vozidiel.

 

Naša vízia je celkom jednoduchá – chceme neustále patriť k najlepším a sme pripravený neustále sa zlepšovať

Naším cieľom je neustály a stabilný rast našej spoločnosti spolu s našimi zákazníkmi.

Našou ambíciou je vedieť počúvať zákazníkov a pripravovať im ponuky na mieru.  Máme odvahu byť flexibilní v myslení aj konaní.

 

Veríme že splníme aj Vaše očakávania!

 

 

Posledná úprava Štvrtok, 13 Október 2011 17:42
 
PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Štvrtok, 28 Október 2010 16:43

 

 

Pneuservis a predaj pneumatík

Zaoberáme sa pneuservisom osobných, traktorových, nákladných vozidiel a ďalších strojov. K dispozícií máme dve komplexne vybavené pneuservisné pracoviská. Ďalej sa zaoberáme predajom a ďalšou distribúciou pneumatík od rôznych výrobcov a opravami poškodených pneumatík. Máme k dispozícií dostatočné skladové zásoby pneumatík pre osobné, nákladné vozidlá aj pracovné stroje priamo v Starej Ľubovni, čím odpadávajú dlhé čakacie doby pre našich zákaznikov spojené s objednávaním pneumatík.

Čítať celý článok... Čítať celý článok... Čítať celý článok...

 

 

Predajňa

V našej predajni Vám ponúkneme množstvo ďalšieho tovaru: plechové disky, hliníkove disky, snehové reťaze, auto batérie, autokozmetiku, ale taktiež rôzne autosúčiastky na osobné aj nákladné vozidla. Samostatnú kategóriu tvorí profi náradie, ktoré postupne zaradujeme do ponúkaného tovaru.  Ďalšou kategóriou tovaru sú oleje ktoré ponúkame buď ako čapované alebo samostatne balené v rôznych objemoch. Sú to oleje do osobných aj nákladných automobilov, motorové, prevodové a hydraulické. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky.

 

Čítať celý článok... Čítať celý článok... Čítať celý článok...

 

Posledná úprava Štvrtok, 22 September 2011 18:26
 

PrihlásenieŠtatistika

Členovia : 16492
Článkov : 2
Webové prepojenia : 6
Počet zobrazení obsahu : 286546Prevádzkované na Joomla!. Designed by: joomla themes download  Valid XHTML and CSS.